1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zachowujemy jednak tradycję śpiewania kolęd aż do 2 lutego.
2.  Jutro rozpoczyna się okres zwykły, w którym zielony kolor oznaczający nadzieję podpowiada, że nadzieja powinna być codzienną szatą chrześcijanina.
3. Dziś o godz. 16.00 w naszym kościele będą wystawiane Jasełka. Serdecznie na nie zapraszamy. Po Jasełkach spotkanie opłatkowe dla scholi i liturgicznej służby ołtarza, na które zapraszamy także rodziców.
4. Dziś po Mszy wieczornej o godz. 18.00 spotkanie dla starszej i młodszej grupy kandydatów do bierzmowania.
5. W poniedziałek po Mszy wieczornej wspólnota oazowa dorosłych zaprasza na adorację przy szopce połączoną z kolędowaniem.
6. We wtorek 9 stycznia o godz. 16.30 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja zakończone Mszą św. w intencji dzieła ewangelizacji prowadzonego przez to radio.
7. W sobotę 13 stycznia o godz. 8.00 Msza św. ku czci św. Michała Archanioła.
8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Dariusza Czupryńskiego dyrektora Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie prowadzonego przez księży Orionistów. Ks. Dariusz na wszystkich Mszach św. będzie głosić nam słowo Boże.
9.  Za tydzień także po Mszy wieczornej zapraszamy na wspólne z naszą scholą kolędowanie połączone z modlitwą uwielbienia.
10.  Zachęcamy do lektury tygodnika Idziemy oraz tekstów słowa Bożego z modlitwą do św. Michała Archanioła.
11.  Naszych nowych parafian, którzy w czasie kolędy chcą przyjąć Boże błogosławieństwo w swoich domach prosimy o wcześniejsze zgłoszenia. Na czas wizyty prosimy o nakrycie stołu białym obrusem, przygotowaniu krzyża, świecy oraz wody święconej.
Plan Kolędy w nadchodzące dni dostępny jest TUTAJ (link).