1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarowali słodycze i zabawki na paczki świąteczne dla dzieci. Specjalne podziękowania kierujemy pod adresem pana Pawła Lisieckiego. Dziękujemy także tym, którzy te paczki przygotowali i przekazali dzieciom.
  1. Kto nie zdążył zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny można to zrobićjeszcze dzisiaj po każdej Mszy św.
  1. Dziś ostatni dzień adwentu i wigilia Bożego Narodzenia.Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 nie będzie. Dzisiaj post nas nie obowiązuje, ale zwyczajowo warto go zachować zgodnie z polską wigilijną tradycją. Dzisiejszym solenizantom Adamom i Ewom składamy serdeczne życzenia  Bożego błogosławieństwa i miłości od najbliższych.
  1. Zapraszamy na Pasterkę – pierwszą Mszę św. z Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Odprawimy ją jak zwykle o północy w intencji wszystkich Parafian.
  1. W poniedziałek 25 grudnia nie będzie Mszy porannej o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. w I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia wg porządku niedzielnego.
  1. Ofiary składane na tacę podczas Pasterki przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia, a w II dzień Świąt na budowę nowych świątyń w diecezji.
  1. W przyszłą niedzielę 31 grudnia Święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.  To także ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku o godz. 18.00.
  1. Dzisiejszy świąteczno – noworoczny numer tygodnika Idziemy  ma dodatek specjalny w postaci kalendarza na rok 2018. Sięgnijmy też po dzisiejsze teksty słowa Bożego z modlitwą do św. Michała Archanioła.
  1. Po świętach dalszy ciąg wizy duszpasterskiej. W środę 27 grudnia kolędy nie będzie. Plan wizyt od czwartku do soboty wygląda następująco:

 

Dzień

Godz. Ulica

28 XII

Czwartek

16.30

16.30

Darwina 15A

Pl. Hallera 5

29 XII

 Piątek

16.30

 16.30

Groszkowskiego 5

 Pl. Hallera 6

30 XII

Sobota

11.00

11.00

11.00

12.30

 Pl. Hallera 4

 Pl. Hallera 6A

 Pl. Hallera 8

 Pl. Hallera 6B