1. Zapraszamy na roraty, które odprawiamy codziennie z wyjątkiem niedziel o godz. 7.00. Jutro w poniedziałek na roratach będzie się modlił z nami Ks. Bp Marek Solarczyk.
 
2. We wtorek 19 grudnia dzień imienin naszego Ks. Kanclerza. Msza św. w intencji solenizanta ks. Dariusza o godz. 18.00.
 
3. Po każdej Mszy św. można zaopatrzyć się w opłatki i nabyć świece, oraz kalendarze Caritas. Opłatki pobłogosławione w  świątyni są wyrazem eucharystycznej wspólnoty i jedności z całą parafią.
 
4. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarowali słodycze i zabawki na paczki świąteczne dla  dzieci. Dziękujemy także tym, którzy te paczki przygotowali i będą przekazywać je potrzebującym
 
5. Za tydzień w niedzielę wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy wieczornej o godz. 18.00. W  niedzielę post nas nie obowiązuje, ale zwyczajowo można i warto go zachować zgodnie z naszą polską tradycją.
 
6. Sięgnijmy po dzisiejszy numer tygodnika  Idziemy oraz teksty słowa Bożego z modlitwą do św. Michała Archanioła.
 
7. Przepraszamy mieszkańców tych bloków, u których nie odbyła się zapowiadana na miniony tydzień wizyta duszpasterska. Nastąpi to w najbliższym czasie. W tym tygodniu kolęda do czwartku włącznie, a potem nastąpi przerwa świąteczna do 28 grudnia. Nowych lokatorów, którzy w swoim mieszkaniu chcą przyjąć Boże błogosławieństwo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.