Niedziela 
23 grudnia 2018 
IV NIEDZIELA
ADWENTU

7.00+ Stefana KOCHANEK
8.30Dziękczynna za rodzinę,
z prośbą
o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, szczególnie
dla Rafała
10.00Dziękczynna w 50 r. ślubu,
z prośbą
o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Loretańskiej
dla Państwa
Elżbiety i Mariana
POGORZAŁÓW i całej
ich rodziny
11.00+ Antoniego KWASIBORSKIEGO,
Wiktorię KWIATKOWSKĄ
12.30+ Adama PASZWIŃSKIEGO (im.) 
18.00+ Romanę PALUCH w 3 rocznicę śmierci
Poniedziałek
24 grudnia 2018  WIGILIA
NARODZENIA
PAŃSKIEGO
 
7.00+ Stanisława (13 r. śm.), Czesławę,
Jana i Stanisławę 
8.001) + Alinę JANISZEWSKĄ
w I rocznicę śmierci
2) O łaskę uzdrowienia, Boże
błogosławieństwo i dar
potomstwa dla Anny i Daniela
oraz C.R.
Wtorek
25 grudnia 2018 
NARODZENIE
PAŃSKIE uroczystość
 
24.00PASTERKA – za Parafian
8.30+ Karola STANASZKA
10.00+ Tadeusza CIEŚLAKA
(17 r. śm.)
11.00+ Bogdę KRAWCZYK
12.30O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
Loretańskiej dla Anny i Janusza
BIRECKICH w 35 r. ślubu, oraz
ich córek Agaty i Pauliny
z rodzinami
Chrzest:
1. Amelia Jagoda Mazurek
2. Paweł Szostak
3. Mikołaj Guz    
4. Artur Paweł Koziulko
18.00+ Konrada ŻUKOWSKIEGO
(10 r. śm.),
Honoratę ŻUKOWSKĄ, Henrykę
Kazimierza i Edwarda
WOJTCZAKÓW
Środa
26 grudnia 2018 
ŚW. SZCZEPANA
pierwszego
męczennika
święto 
 
7.00+ Janinę SZATKOWSKĄ (10 r. śm)
8.30+ Franciszka NOSALA (24 r. śm)
10.00+ rodziców Janinę i Szczepana
GOLECKICH 
11.00+ Mirosława GOCAŁA(11 r. śm)
12.30Dziękczynna, z prośbą o  Boże
błogosławieństwo i potrzebne
łaski dla Państwa Władysława
i ŻYDOK w 40 r. ślubu
18.00+ Adama JASIEŃCZUK
(17 r. śm.)
Czwartek
27 grudnia 2018
ŚW. JANA
Apostoła i Ewangelisty – święto 
 
7.00O łaskę uzdrowienia dla Janusza oraz udaną
operację dla Elżbiety
8.00+ Annę STELMACH z rodzicami
oraz C.R. STELMACH
18.00Dziękczynna, z prośbą o  Boże
błogosławieństwo i potrzebne
łaski dla Agnieszki i Roberta
w 4 rocznicę ślubu
Piątek
28 grudnia 2018
ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW,
męczenników – święto
 
7.00+ Kazimierę (1 r. śm.), Aleksandra
i Jana MATYSIAKÓW
8.00+ Mariana (18 r. śm.), Antoninę
i Władysława
18.00+ Teresę (15 r. śm.) i Ryszarda
(20 r. śm.) ZADROŻNYCH
Sobota
29 grudnia 2018 
ŚW. TOMASZA BECKETA
biskupa i męczennika 
– wspomnienie  
 
7.00+ Zygmunta ROGALSKIEGO, C.R.
ROGALSKICH i ZGADZAJSKICH
8.00+ Krzysztofa JABŁOŃSKIEGO
(9 r. śm.)
18.00+ Sławomira NOWACKIEGO
(7 r. śm.)
3 niedziela adwentu 
16 grudnia  2018 
 
7.00+ Mariannę, Annę, Stanisława, Ryszarda GRACZYK, Annę i Franciszka
JEZIERSKICH, Sylwestra, Grzegorz, Alojzego i Zdzisławę
MACHCIŃSKICH
8.30+ Rodziców: Teodozję i Romana
ULIKOWSKICH, brata Janka
DIETRYCHA, Eugeniusza
KOŁAKOWSKIEGO, Księży: Stefana
NIEDZIELAKA,  Stefana
GWIAZDOWSKIEGO,
Antoniego ŻMIJEWSKIEGO i jego
rodziców
10.00+ Danutę i Henryka POCHYLSKICH, Barbarę i Henryka OLĘDZKICH,
dusze w czyśćcu cierpiące
11.00+ Mariannę, Kazimierza GUBA,
Bolesława PARZYSZKA
12.30+ Jana i Leokadię RUDNIKÓW  
Chrzest: Kacper Dobrowolski
18.00– O Boże Błogosławieństwo
i dary Ducha Świętego
dla ks. Dariusza SZCZEPANIUKA
z racji imienin
Poniedziałek 17 grudnia  2018  
 
7.00+ Stanisława (13 r. śm.), Czesławę,
Jana i Stanisławę 
8.00+ Stanisława SAWICKIEGO
(26 r. śm.), Apolonię SAWICKĄ,
Władysława LASKUS
18.00+ Sabinę i Jerzego
TOMASZEWSKICH,
Kazimierę i Romana PAWLIK,
Eugeniusza WINEK,
C.R. OSUCHÓW,
TOMASZEWSKICH i PAWLIKÓW
Wtorek  18 grudnia  2018  
 
7.00+ Zbigniewa MĄKA, jego rodziców: Czesława i Irenę; Kazimierę
Antoniego i Ireneusza
JAKUBIAKÓW,
Zbigniewa RUCIŃSKIEGO, Leokadię SZOTA
8.00– O zgodę w rodzinie, szczególnie
między Tomaszem a Danutą
18.00+ Irenę, Zygmunta WIECZOREK,
C.R. WIECZOREK i GRAY
Środa 19 grudnia  2018  
 
7.00+ Józefa i Władysława
8.00+ Franciszkę i Stefana
SKOROŃSKICH,
Kazimierę i Kazimierza
RĘCZKOWSKICH
17.45NOWENNA DO MATKI BOŻEJ
NIEUSTAJĄCEJ POMOCY 
I MSZA ŚWIĘTA 
Czwartek20 grudnia  2018  
 
7.00+ Janusza CIOSTKA (2 r. śm.)
8.00+ Helenę NOWACKĄ (23 r. śm.)
18.00+ Zbigniewa BOLKA 
Piątek 21 grudnia  2018   
 
7.00+ Henrykę, Kazimierza, Bernarda, Grażynę STĘPIEŃ,
Joannę MARTYNOWICZ w 2 r. śm.
8.00+ Aleksandrę MAKOWSKĄ,
Zofię ŻUKOWSKĄ,
Mariana RYBAKA
18.00+ Witolda WALENTA
Sobota 22 grudnia  2018 
 
7.00+ Zygmunta ROGALSKIEGO
(22 r. śm.), C.R. ROGALSKICH
i ZGADZAJSKICH
8.00+ Katarzynę WĄSOWSKĄ (7 r. śm.)
18.00+ Helenę, Józefa, Waldemara,
Barbarę ZBROSZCZYK,
Jana GLIŃSKIEGO

I niedziela adwentu, 02 grudnia  2018

7.00 + CR Olczaków, Bieniasów i Machników
8.30 – o szcześliwy przebieg operacji i zdrowie dla Zofii

Kołodziejskiej-Mazur

+ Leokadię Sokulską w 10 r. śm.

10.00  + Mariana Żołądka, CR Żołądków, Sadoch i Salach
11.00 + Adama Pęczak w 7 r. śm. i dziadków obojga stron
12.30 + Weronikę, Bolesława, Witolda Chojnackich, Antoniego Wardawy, Leokadię, Juliusza Rausz, Annę, Witolda, Czesława Małaszewskich, Zofię Danowską
18.00 + Ryszarda Czarneckiego z racji urodzin, jego wnuka Sebastiana, żonę Wiesławę, rodziców Stanisława, Gabrielę

 Poniedziałek, 03 grudnia  2018

 
7.00 – o łaskę uzdrowienia dla Marcina z guza mózgu
8.00 + Janinę, Henryka Mazur
18.00 +

 Wtorek, 04 grudnia  2018

 
7.00 + Stanisława, Zofię, Katarzynę, Edwarda, Stanisława, Halinę Ludwików, Wiesława Hilkiewicza, Dariusza, Władysława, Alinę Gutowskich, Anielę Nowak
8.00 + Czesławę Kowalczyk  w 6 r. śm.
18.00 + Stefanię Kosieradzką w 7 r. śm. Bolesława, Zdzisława Kosieradzkich

 Środa, 05 grudnia  2018

 
7.00 – o Boże błog., potrzebne łaski, wiarę, i opiekę

MB Loretańskiej dla Aleksandry

8.00 + Barbarę Wojnarowicz, Zdzisława Grzesiaka
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

I MSZA ŚWIĘTA

 Czwartek, 06 grudnia  2018

 
7.00 – o łaskę potomstwa dla Wojciecha i Agnieszki
8.00 + Mariannę WWiśniewską w 2 r. śm. – intencja od siostry
18.00 + Helenę, Józefa, Waldemara, Barnabę Zbroszczyk,

Jana Glińskiego

Piątek, 07 grudnia  2018

 
7.00 + Stanisława Grądzkiego (30 ost. GR)
8.00 Żywy Różaniec i legion Maryi
10.00 + Janinę, Antoniego Fronczak, Zofię, Ignacego Dybcio,

Edwarda Grajewskiego

18.00 – w intencji dziękczynnej z racji urodzin Radosława o potrzebne łaski, Boże błog.  i opiekę MB Loretańskiej
19.30 + Jerzego Wiącek

Sobota, 08 grudnia  2018

 
7.00 + Mariannę, Janusza Malenty, Wacława Oleszczuka,

CR Końków, Malentów, Mateńków, Oleszczuków

8.00 Św. Michał Archanioł
10.00 + Teresę w 12 r. śm., Leokadię, Wacława Deręgowskich
18.00 +  Edwarda Jaguckiego, teściów Jaguckich, rodziców Szychułdów
19.30 + Adelajdę w 11 r. śm., Stefana w 1 r. śm. Zielińskich

 

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 listopada  2018

 
7.00 +
8.30 – Dziękczynno-błag w 91 r. urodzin Zofii z prośbą o Boże blog., zdrowie, opiekę MB Loretańskiej

+ Stanisława Grądzkiego (25 GR)

10.00  + Stanisława Zasiewskiego, jego rodziców i rodzeństwo
11.00 + Jana Kempisty  w 2 r. śm.
12.30 + Rodziców Janinę i Wacława, brata Jerzego,

CR Świergalskich i Bożkiewicz

18.00 + Jana Tomczaka, Franciszkę, Sławomira Paprockich, Stanisławę, Jolantę Paszkiewicz

 Poniedziałek, 19 listopada  2018

 
7.00 + Zofię, Wacława Wójcik, Annę Krynicką, Piotra, Franciszka, Teresę Ławrynowicz, Krystynę Michnowską
8.00 + Stanisława Grądzkiego (26 GR)
18.00 + Zdzisława z racji imienin, Danutę, Lecha, ich synów Radka i Darka

Wtorek, 27 listopada  2018

 
7.00 + Anielę, Aleksandra, CR Kotarskich i Omilianów
8.00 + Stanisława Grądzkiego (27 GR)
18.00 +

Środa, 28 listopada  2018

 
7.00 – o zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Marcina
8.00 + Stanisława Grądzkiego (28 GR)
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 Czwartek, 29 listopada  2018

 
7.00 + Wandę Wojtkowską w 35 r. śm.
8.00 + Stanisława Grądzkiego (29 GR)
18.00 + Antoniego Rosińskiego w rocznicę śm.

Piątek, 30 listopada  2018

 
7.00 + Stanisława Grądzkiego (30 ost. GR)
8.00 + Andrzeja Rzeszotek, Władysławę, Leokadię, Tadeusza, Leokadię, Zbigniewa, Marię Rzeszotek
18.00 – w intencji dziękczynnej z racji imienin Andrzeja Matuszewskiego, z prośbą o Boę błog, potrzebne łaski i opiekę MB Loretańskeij

Sobota, 01 grudnia  2018

 
7.00 + Danutę, Szczepana, Tadeusza CR Borkowskich, dusze cierpiące w czyśćcu
8.00 + Matyldę, Michała, Jadwigę, Kazimierza, Stefanię Opalskich
18.00 +  Barbarę, Henryka Święch, CR Paszkowskich i Święch

 

 

32 Niedziela Zwykła, 11 LISTOPAD  2018  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 
7.00 + Stefanię i Józefa KOŹMIŃSKICH
 8.30 + Stanisława, Alicję KOBAK, Wandę BIELE i dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Św. i zdrowie dla ks. Marcina w dniu imienin
11.00 + Wandę w 26 r. śm i Edwarda w 31 r. śm. Błaszkiewiczów
12.30 + Marcina JABŁOŃSKIEGO z racji imienin oraz Władysławę i Józefa JABŁOŃSKICH
18.00 + Stanisława GRĄDZKIEGO – gregoriańska 11

Poniedziałek,  12 listopad 2018 ,św. Jozafata biskupa i męczennika– wspomnienie

 
7.00 Dziękczynna  i o Boże błogosławieństwo dla Anny i Leszka Mazur w 30 rocznicę ślubu
8.00 + Stanisława GRĄDZKIEGO – gregoriańska 12
18.00 + Witolda WALENTA

Wtorek,  13 listopad 2018, św.Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna– wspomnienie

 
 7.00 + Wiktorię PODGÓRSKĄ w 26 r. śm. zm. z cr. PODGÓRSKICH, JARKÓW I KSIĄŻAKÓW
 8.00 + Stanisława GRĄDZKIEGO – gregoriańska 13
18.00 + Klementynę, Helenę, Adama, Stanisława ŁĄCKICH oraz zm. z ich rodzin

 Środa, 14 listopad 2018

 
7.00 + Wandę, Edwarda, Wojciecha, Bogusława CZYŻ, Jadwigę KUBICKĄ
 8.00 + Stanisława GRĄDZKIEGO – gregoriańska 14
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek, 15 listopad 2018, św. Alberta Wielkiego – wspomnienie

 
7.00 + Stanisława GRĄDZKIEGO – gregoriańska 15
8.00 + Henrykę ŻOCHOWSKĄ
18.00 + Bronisławę w 25 r. śm., Stanisława, Ryszarda CHOJNACKICH oraz ich zmarłych rodziców

Piątek  16 listopad 2018, św. Małgorzaty Szkockiej – wspomnienie

 
7.00 + Bolesława MELAŃCZUKA w 3 r. śm.
 8.00 + Eugenię w 19 r. śm. i Hieronima KURPIK oraz Andrzeja i Piotra KOTUS
18.00 + Stanisława GRĄDZKIEGO – gregoriańska 16

Sobota, 17 listopad 2018, św. Elżbiety Węgierskiej– wspomnienie

 
 7.00 + Stanisława ZDUŃCZYKA w 19 r. śm.
8.00 1.+ Zdzisława LESZCZYŃSKIEGO w 11 r. śm. i Irenę BREJNAK w 26 r. śm.

2. + Stanisława GRĄDZKIEGO – gregoriańska 17

18.00 + Jadwigę NOSAL w 6 r. śm.

31 NIEDZIELA ZWYKŁA, 04 listopada  2018  

7.00

+ Karola Stanaszka

8.30

+ Mariannę, Janusza Malenty, Wacława Oleszczuka,

CR Oleszczuków, Końków, Malentów, Mateńków i Oleszczuków

10.00

+ Adama Strzelczyka w 15 r. śm. Wacława, Stanisława Szarejko w 6 r. śm., rodziców Leokadii, Stanisława, Amelię, Kazimierza.

11.00

+ Witolda Racino w 8 r. śm.

12.30

+ Stanisława Grądzkiego (4 GR)

18.00

+ Karola Grabowskiego, Walentego Jasińskiego, Stanisławę, Jana Janik, Marię, Mariana Zwolskich, Władysława, Urszulę Lipczyńskich

Poniedziałek, 05 listopada  2018

7.00

+ Józefę, Bolesława, Władysławę, Tadeusza Golińskich z rodzinami oraz Edmunda Franczaka

8.00

+ Stanisława Grądzkiego (5 GR)

18.00

+ Irenę, Zygmunta Wieczorek CR Wieczorek i Gray

Wtorek, 06 listopada  2018

7.00

+ Stanisława, Stanisławę, Andrzeja Bazyl, Zofię Sadowską

8.00

+ Stanisława Grądzkiego (6 GR)

18.00

+ Pawła Wojtysiaka w 7 r. śm.

Środa, 07 listopada  2018

7.00

+ Janinę, Kazimierza, Władysława, Aleksandra Cr Pawłowskich, Rząsów, Alwinów,Kaspurków, Zawalskich, Prystupów

8.00

+ Stanisława Grądzkiego (7 GR)

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek, 08 listopada  2018

7.00

+ Edwarda, Bogdana Kniołek

8.00

+ Stanisława Grądzkiego (8 GR)

18.00

+ Zofię Wolską

Piątek, 09 listopada  2018

7.00

+ Stanisława Grądzkiego (9 GR)

– w intencji Katarzyny o Boże błog., potrzebne łaski, dary Ducha Św. i opiekę MB Loretańskiej

8.00

+ Mariannę Gepert w r. śmierci

– w intencji Bogu wiadomej

18.00

+ Cr Dełbakowskich, Czarneckich, Tomczaków, Rosłońskich

Sobota, 10 listopada  2018

7.00

+ Stanisława Grądzkiego (10 GR)

8.00

– Św. Michał Archanioł

18.00

+ Barbarę Zarzycką w 5 r. śm.

30  NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 października 2018

7.00

+ Helenę, Ryszarda, Zdzisława Szatkowskich, Mariannę, Czesławę, Józefa Krawczyk

8.30

+ Henrykę Kloch (28 GR)

10.00

 + Walerię Rama, Jerzego, Ninę Pontus

11.00

+ Zdzisława Skarżyńskiego w 18 r. śm. CR Skarżyńskich i Wąsowskich

12.30

+ Michała Gołkowksiego, Marka Walczaka

– W 1 r. powstania Róży Różańcowej modlitwy rodziców za dzieci

18.00

+ Tadeusza Cieślaka z racji imienin, Józefa,  Juliannę

 Poniedziałek , 29 października  2018

 

7.00

+ Henrykę Kloch (29 GR)

8.00

– o potrzebne łaski dla kapłanów oraz o nowe i święte powołania

18.00

+ rodziców Halinę i Mieczysława Muchlickich

Wtorek, 30 października  2018

 

7.00

+ Janinę Kajkę

8.00

+ Amelię, Kazimierza, Stanisława, Bronisława Szarejko, Stanisławę, Stanisława Soleckich

18.00

+ Henrykę Kloch (30 GR)

 Środa, 31 października  2018

 

7.00

+ Marię, Stanisława, Rysia Radkowskich, Henrykę, Stanisława, Jerzego, Andrzeja Czerbniak

8.00

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek, 01 listopada  2018

 

7.00

+ Adama Paszwińskiego

8.30

+ Reginę, Wiesławę, Henryka Dąbrowskich, Jadwigę, Stanisława Błażewiczów

10.00

+ Cr Świstaków, brata Mariana, rodziców Helenę i Franciszka, dziadków Piotra i Salomeę

11.00

 

 

12.30

+ Zdzisława Suwalskiego

18.00

+ Stanisława Grądzkiego (1 GR)

Piątek, 02 listopada  2018

 

7.00

+ Kazimierę, Stanisława Rykowskich

8.00

Żywy Różaniec i Legion Maryi

9.00

+ za zmarłych

18.00

+ Stanisława Grądzkiego (2 GR)

 Sobota, 03 listopada  2018

 

7.00

+ Stanisława Grądzkiego (3 GR)

8.00

+ Cr Oleksiaków, męża Henryka, teściów Kacpra  I Mariannę, Władysława

18.00

+  Cr Gołębiewskich

29  NIEDZIELA ZWYKŁA
21 października 2018  Światowy Dzień Misyjny

7.00 + Kazimierza Woźniaka i  zm. z CR.
8.30 + CR Strzałkowskich, Wrońskich, Stachewiczów
10.00 1. + Henrykę Kloch (21 GR)

2. + Bolesława, Franciszka, Katarzynę Wnuków, Edmunda, Andrzeja, Józefa Krężlewiczów, Jana, Karolinę Boruckich

11.00 + Stanisława, Stanisławę, Uchman,  Aleksandra, Zofię Kamińskich
12.30 Intencja dziękczynna za 79 lat życia męża Tadeusza z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaski potrzebne dla całej rodziny
18.00 + Tadeusza Stańczaka oraz jego rodziców Czesławę i Władysława

 Poniedziałek, 22 października  2018
Wspomnienie św. Jana Pawła II

 
7.00  

 

8.00 + Władysławę Parys w 18 r. śm.
18.00 + Henrykę Kloch (22 GR)

 Wtorek, 23 października  2018

 
7.00 + Henrykę Kloch (23 GR)
8.00 + Franciszka Jęczalika w 42 r. śm., Anielę, Zdzisława, Ryszarda, Władysławę, Krystynę Jęczalików
18.00 + Jerzego Sołtysiaka z racji urodzin

 Środa, 24 października  2018

 
7.00 + Helenę i Stanisława Sokołowskich
8.00 + Henrykę Kloch (24 GR)
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 Czwartek, 25 października  2018

 
7.00 + Henrykę Kloch (25 GR)
8.00
18.00 + Adama  Oleksiewicza w 1 r. śm.

 Piątek, 26 października  2018

 
7.00 + Henrykę Kloch (26 GR)
8.00  

 

18.00 Dziękczynna  za  dar  życia i o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Loretańskiej dla Kornela z racji urodzin

 Sobota, 27 października  2018

 
7.00 + Aleksandrę, Mariannę, Jana, Józefa Ołówka, Mariannę i Stanisława Michalik
8.00 + Henrykę Kloch (27 GR)
18.00 +  Władysławę i Jana Kłoszewskich oraz ich rodziców

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 października 2018

 

7.00

+ Henrykę Kloch (14 GR)

8.30

+ Henryka Janiszewskiego w 5 r. śm.

10.00

+ Stanisława Scecewicz 45 r. śm., jej męża Lucjana oraz Stanisława Głuszcz

11.00

+ Bolesława Parzyszka w 28 r. śm., Mariannę, Kazimierza Guba

12.30

– z okazji urodzin Przemysława i Marty o potrzebne łaski

– Dziękczynna w 40 r. ślubu Cecylii i Andrzeja Smykiewicz , z prośbą o Boże błog., zdrowie, potrzebne łaski i szczęście rodzinne na dalsze lata.

18.00

+ Lecha Mączyńskiego w 8 r. śm., Krystynę Mączyńską

Poniedziałek, 15 października  2018

 

7.00

+

8.00

– dziękczynno-błag. w 85 r. utworzenia Szkoły Technikum

im. Władysława Grabskiego

– o dary Ducha Świętego dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz o potrzebne łaski dla uczniów, rodziców i wszystkich przyjaciół szkoły

+ Jadwigę Błażewicz z racji imienin, Stanisława Błażewicz, Reginę, Henryka Dąbrowskich

18.00

+ Henrykę Kloch (15 GR)

Wtorek, 16 października  2018

 

7.00

+ Zofię Lempart w 30 r. śm.

8.00

+ Henrykę Kloch (16 GR)

18.00

+ Stanisławę w 24 r. śm. i Józefa Kwiatkowskich

Środa, 17 października  2018

 

7.00

+ Henrykę Kloch (17 GR)

8.00

+ Feliksa Toczyńskiego w 12 r. śm., jego żonę i syna Tadeusza, Cr Toczyńskich i Waszczuków

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek, 18 października  2018

 

7.00

– o uporządkowanie spraw finansowych Iwony

8.00

+ Henrykę Kloch (18 GR)

18.00

+ Mirosława Pulkowskiego w 5 r. śm., Stefanię, Szczepana Pulkowskich, Stanisławę, Feliksa Bednarczyków

Piątek, 19 października  2018

 

7.00

+ Henrykę Kloch (19 GR)

8.30

+ Piotra Dopieralskiego, Walerię, Bolesława Jankowskich, Janinę, Franciszka Wodzińskich, Janusza Cichockiego

18.00

+ Teresę Jadwigę oraz Ryszarda, Wojciecha  Olczak

Sobota, 20 października  2018

 

7.00

+ Henrykę Kloch (20 GR)

8.00

R.

18.00

+  Annę Szałkiewicz w 1 r. śm.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 07 października 2018

7.00 + Mariannę, Janusza Malenty, Wacława Oleszczuka,

Cr Końków, Malentów, Mateńków i Oleszczuków

8.30 +Adama Meterskiego w 4 r. śm., rodziców Składanek

i Meterskich

10.00 + Longina Kołosowskiego w 10 r. śm.
11.00 + Andrzeja Cacko w 4 r. śm., Irenę, Aleksandra, Felicję Ciosek
12.30 + Henrykę Kloch (7GR)

– Za babcię, Mamę, żonę, córkę, syna  o Boże błog.

i opiekę MB

18.00 + Helenę, Jakuba, Teresę, Arkadiusza Domańskich, Apolonię, Adama, Bodziuchów, Antoniego, Wojciecha Dudzińskich, Wandę Kempkę

Poniedziałek;, 08 października  2018

 
7.00 + Henrykę Kloch (8GR)
8.00 – Dziękczynna w 7 r. ślubu Krzysztofa i Lucji, z prośbą o Boże błog., obfite dary Ducha Sw. i szczęście rodzinne na dalsze lata.
18.00 + Feliksę Marszałek w 25 r. śm., CR Marszałek i Łataczów

Wtorek, 09 października  2018

 
7.00 + Stefanię, Piotra, Jana Zgadzajskich, Zygmunta Rogalskiego
8.00 + Rafała Marka Geperta w 5 r. śm.
18.00 + Henrykę Kloch (9 GR)

Środa, 10 października  2018

 
7.00 + Zbigniewa Włudarczyka w 1 r. śm.
8.00 + Henrykę Kloch (10 GR)
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek, 11 października  2018

 
7.00 + Ryszarda
8.00 + Henrykę Kloch (11 GR)
18.00 + Mirosława i Stanisławę w 4 r. śm. Kunert

Piątek, 12 października  2018

 
7.00 + Franciszka Łąckiego w 74 r. śm., Annę Łącką, zm. z CR i poległych w Powstaniu Warszawskim
8.30 + Stanisława Suchodolskiego w 28 r. śm., jego rodziców Zofię i Konstantego Suchodolskich i zm. z Cr
18.00 + Henrykę Kloch (12 GR)

Sobota, 13 października  2018

 
7.00 + Henrykę Kloch (13 GR)
8.00 Św. Michał Archanioł
18.00 + Edwarda Wowk w dniu imienin i urodzin, Danutę Wowk w dniu urodzin