Niedziela 
23 grudnia 2018 
IV NIEDZIELA
ADWENTU

7.00+ Stefana KOCHANEK
8.30Dziękczynna za rodzinę,
z prośbą
o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, szczególnie
dla Rafała
10.00Dziękczynna w 50 r. ślubu,
z prośbą
o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Loretańskiej
dla Państwa
Elżbiety i Mariana
POGORZAŁÓW i całej
ich rodziny
11.00+ Antoniego KWASIBORSKIEGO,
Wiktorię KWIATKOWSKĄ
12.30+ Adama PASZWIŃSKIEGO (im.) 
18.00+ Romanę PALUCH w 3 rocznicę śmierci
Poniedziałek
24 grudnia 2018  WIGILIA
NARODZENIA
PAŃSKIEGO
 
7.00+ Stanisława (13 r. śm.), Czesławę,
Jana i Stanisławę 
8.001) + Alinę JANISZEWSKĄ
w I rocznicę śmierci
2) O łaskę uzdrowienia, Boże
błogosławieństwo i dar
potomstwa dla Anny i Daniela
oraz C.R.
Wtorek
25 grudnia 2018 
NARODZENIE
PAŃSKIE uroczystość
 
24.00PASTERKA – za Parafian
8.30+ Karola STANASZKA
10.00+ Tadeusza CIEŚLAKA
(17 r. śm.)
11.00+ Bogdę KRAWCZYK
12.30O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
Loretańskiej dla Anny i Janusza
BIRECKICH w 35 r. ślubu, oraz
ich córek Agaty i Pauliny
z rodzinami
Chrzest:
1. Amelia Jagoda Mazurek
2. Paweł Szostak
3. Mikołaj Guz    
4. Artur Paweł Koziulko
18.00+ Konrada ŻUKOWSKIEGO
(10 r. śm.),
Honoratę ŻUKOWSKĄ, Henrykę
Kazimierza i Edwarda
WOJTCZAKÓW
Środa
26 grudnia 2018 
ŚW. SZCZEPANA
pierwszego
męczennika
święto 
 
7.00+ Janinę SZATKOWSKĄ (10 r. śm)
8.30+ Franciszka NOSALA (24 r. śm)
10.00+ rodziców Janinę i Szczepana
GOLECKICH 
11.00+ Mirosława GOCAŁA(11 r. śm)
12.30Dziękczynna, z prośbą o  Boże
błogosławieństwo i potrzebne
łaski dla Państwa Władysława
i ŻYDOK w 40 r. ślubu
18.00+ Adama JASIEŃCZUK
(17 r. śm.)
Czwartek
27 grudnia 2018
ŚW. JANA
Apostoła i Ewangelisty – święto 
 
7.00O łaskę uzdrowienia dla Janusza oraz udaną
operację dla Elżbiety
8.00+ Annę STELMACH z rodzicami
oraz C.R. STELMACH
18.00Dziękczynna, z prośbą o  Boże
błogosławieństwo i potrzebne
łaski dla Agnieszki i Roberta
w 4 rocznicę ślubu
Piątek
28 grudnia 2018
ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW,
męczenników – święto
 
7.00+ Kazimierę (1 r. śm.), Aleksandra
i Jana MATYSIAKÓW
8.00+ Mariana (18 r. śm.), Antoninę
i Władysława
18.00+ Teresę (15 r. śm.) i Ryszarda
(20 r. śm.) ZADROŻNYCH
Sobota
29 grudnia 2018 
ŚW. TOMASZA BECKETA
biskupa i męczennika 
– wspomnienie  
 
7.00+ Zygmunta ROGALSKIEGO, C.R.
ROGALSKICH i ZGADZAJSKICH
8.00+ Krzysztofa JABŁOŃSKIEGO
(9 r. śm.)
18.00+ Sławomira NOWACKIEGO
(7 r. śm.)
3 niedziela adwentu 
16 grudnia  2018 
 
7.00+ Mariannę, Annę, Stanisława, Ryszarda GRACZYK, Annę i Franciszka
JEZIERSKICH, Sylwestra, Grzegorz, Alojzego i Zdzisławę
MACHCIŃSKICH
8.30+ Rodziców: Teodozję i Romana
ULIKOWSKICH, brata Janka
DIETRYCHA, Eugeniusza
KOŁAKOWSKIEGO, Księży: Stefana
NIEDZIELAKA,  Stefana
GWIAZDOWSKIEGO,
Antoniego ŻMIJEWSKIEGO i jego
rodziców
10.00+ Danutę i Henryka POCHYLSKICH, Barbarę i Henryka OLĘDZKICH,
dusze w czyśćcu cierpiące
11.00+ Mariannę, Kazimierza GUBA,
Bolesława PARZYSZKA
12.30+ Jana i Leokadię RUDNIKÓW  
Chrzest: Kacper Dobrowolski
18.00– O Boże Błogosławieństwo
i dary Ducha Świętego
dla ks. Dariusza SZCZEPANIUKA
z racji imienin
Poniedziałek 17 grudnia  2018  
 
7.00+ Stanisława (13 r. śm.), Czesławę,
Jana i Stanisławę 
8.00+ Stanisława SAWICKIEGO
(26 r. śm.), Apolonię SAWICKĄ,
Władysława LASKUS
18.00+ Sabinę i Jerzego
TOMASZEWSKICH,
Kazimierę i Romana PAWLIK,
Eugeniusza WINEK,
C.R. OSUCHÓW,
TOMASZEWSKICH i PAWLIKÓW
Wtorek  18 grudnia  2018  
 
7.00+ Zbigniewa MĄKA, jego rodziców: Czesława i Irenę; Kazimierę
Antoniego i Ireneusza
JAKUBIAKÓW,
Zbigniewa RUCIŃSKIEGO, Leokadię SZOTA
8.00– O zgodę w rodzinie, szczególnie
między Tomaszem a Danutą
18.00+ Irenę, Zygmunta WIECZOREK,
C.R. WIECZOREK i GRAY
Środa 19 grudnia  2018  
 
7.00+ Józefa i Władysława
8.00+ Franciszkę i Stefana
SKOROŃSKICH,
Kazimierę i Kazimierza
RĘCZKOWSKICH
17.45NOWENNA DO MATKI BOŻEJ
NIEUSTAJĄCEJ POMOCY 
I MSZA ŚWIĘTA 
Czwartek20 grudnia  2018  
 
7.00+ Janusza CIOSTKA (2 r. śm.)
8.00+ Helenę NOWACKĄ (23 r. śm.)
18.00+ Zbigniewa BOLKA 
Piątek 21 grudnia  2018   
 
7.00+ Henrykę, Kazimierza, Bernarda, Grażynę STĘPIEŃ,
Joannę MARTYNOWICZ w 2 r. śm.
8.00+ Aleksandrę MAKOWSKĄ,
Zofię ŻUKOWSKĄ,
Mariana RYBAKA
18.00+ Witolda WALENTA
Sobota 22 grudnia  2018 
 
7.00+ Zygmunta ROGALSKIEGO
(22 r. śm.), C.R. ROGALSKICH
i ZGADZAJSKICH
8.00+ Katarzynę WĄSOWSKĄ (7 r. śm.)
18.00+ Helenę, Józefa, Waldemara,
Barbarę ZBROSZCZYK,
Jana GLIŃSKIEGO

I niedziela adwentu, 02 grudnia  2018

7.00 + CR Olczaków, Bieniasów i Machników
8.30 – o szcześliwy przebieg operacji i zdrowie dla Zofii

Kołodziejskiej-Mazur

+ Leokadię Sokulską w 10 r. śm.

10.00  + Mariana Żołądka, CR Żołądków, Sadoch i Salach
11.00 + Adama Pęczak w 7 r. śm. i dziadków obojga stron
12.30 + Weronikę, Bolesława, Witolda Chojnackich, Antoniego Wardawy, Leokadię, Juliusza Rausz, Annę, Witolda, Czesława Małaszewskich, Zofię Danowską
18.00 + Ryszarda Czarneckiego z racji urodzin, jego wnuka Sebastiana, żonę Wiesławę, rodziców Stanisława, Gabrielę

 Poniedziałek, 03 grudnia  2018

 
7.00 – o łaskę uzdrowienia dla Marcina z guza mózgu
8.00 + Janinę, Henryka Mazur
18.00 +

 Wtorek, 04 grudnia  2018

 
7.00 + Stanisława, Zofię, Katarzynę, Edwarda, Stanisława, Halinę Ludwików, Wiesława Hilkiewicza, Dariusza, Władysława, Alinę Gutowskich, Anielę Nowak
8.00 + Czesławę Kowalczyk  w 6 r. śm.
18.00 + Stefanię Kosieradzką w 7 r. śm. Bolesława, Zdzisława Kosieradzkich

 Środa, 05 grudnia  2018

 
7.00 – o Boże błog., potrzebne łaski, wiarę, i opiekę

MB Loretańskiej dla Aleksandry

8.00 + Barbarę Wojnarowicz, Zdzisława Grzesiaka
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

I MSZA ŚWIĘTA

 Czwartek, 06 grudnia  2018

 
7.00 – o łaskę potomstwa dla Wojciecha i Agnieszki
8.00 + Mariannę WWiśniewską w 2 r. śm. – intencja od siostry
18.00 + Helenę, Józefa, Waldemara, Barnabę Zbroszczyk,

Jana Glińskiego

Piątek, 07 grudnia  2018

 
7.00 + Stanisława Grądzkiego (30 ost. GR)
8.00 Żywy Różaniec i legion Maryi
10.00 + Janinę, Antoniego Fronczak, Zofię, Ignacego Dybcio,

Edwarda Grajewskiego

18.00 – w intencji dziękczynnej z racji urodzin Radosława o potrzebne łaski, Boże błog.  i opiekę MB Loretańskiej
19.30 + Jerzego Wiącek

Sobota, 08 grudnia  2018

 
7.00 + Mariannę, Janusza Malenty, Wacława Oleszczuka,

CR Końków, Malentów, Mateńków, Oleszczuków

8.00 Św. Michał Archanioł
10.00 + Teresę w 12 r. śm., Leokadię, Wacława Deręgowskich
18.00 +  Edwarda Jaguckiego, teściów Jaguckich, rodziców Szychułdów
19.30 + Adelajdę w 11 r. śm., Stefana w 1 r. śm. Zielińskich

 

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 listopada  2018

 
7.00 +
8.30 – Dziękczynno-błag w 91 r. urodzin Zofii z prośbą o Boże blog., zdrowie, opiekę MB Loretańskiej

+ Stanisława Grądzkiego (25 GR)

10.00  + Stanisława Zasiewskiego, jego rodziców i rodzeństwo
11.00 + Jana Kempisty  w 2 r. śm.
12.30 + Rodziców Janinę i Wacława, brata Jerzego,

CR Świergalskich i Bożkiewicz

18.00 + Jana Tomczaka, Franciszkę, Sławomira Paprockich, Stanisławę, Jolantę Paszkiewicz

 Poniedziałek, 19 listopada  2018

 
7.00 + Zofię, Wacława Wójcik, Annę Krynicką, Piotra, Franciszka, Teresę Ławrynowicz, Krystynę Michnowską
8.00 + Stanisława Grądzkiego (26 GR)
18.00 + Zdzisława z racji imienin, Danutę, Lecha, ich synów Radka i Darka

Wtorek, 27 listopada  2018

 
7.00 + Anielę, Aleksandra, CR Kotarskich i Omilianów
8.00 + Stanisława Grądzkiego (27 GR)
18.00 +

Środa, 28 listopada  2018

 
7.00 – o zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Marcina
8.00 + Stanisława Grądzkiego (28 GR)
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 Czwartek, 29 listopada  2018

 
7.00 + Wandę Wojtkowską w 35 r. śm.
8.00 + Stanisława Grądzkiego (29 GR)
18.00 + Antoniego Rosińskiego w rocznicę śm.

Piątek, 30 listopada  2018

 
7.00 + Stanisława Grądzkiego (30 ost. GR)
8.00 + Andrzeja Rzeszotek, Władysławę, Leokadię, Tadeusza, Leokadię, Zbigniewa, Marię Rzeszotek
18.00 – w intencji dziękczynnej z racji imienin Andrzeja Matuszewskiego, z prośbą o Boę błog, potrzebne łaski i opiekę MB Loretańskeij

Sobota, 01 grudnia  2018

 
7.00 + Danutę, Szczepana, Tadeusza CR Borkowskich, dusze cierpiące w czyśćcu
8.00 + Matyldę, Michała, Jadwigę, Kazimierza, Stefanię Opalskich
18.00 +  Barbarę, Henryka Święch, CR Paszkowskich i Święch