INTENCJE MSZALNE 19.11-25.11.2017

33 Niedziela Zwykła
19 listopad 2017
7.00
+ Anielę Oświt (19 gr)
8.30
+ Alfonsa, Stanisławę, Zbigniewa Sztejnów
10.00
+ Piotra, Mariannę, Adama Kamińskich
11.00
12.30
+ Bogusława Bujaskiego, Wandę, Stanisława,, Teresę, Ryszarda Potockich, Alicję Wiertel
18.00
+ Adama Terlikowskiego w 25 r. śm., rodziców Mariannę, Wiktora Topaczewskich
Poniedziałek, 20 listopada 2017 e
7.00
+ Zofię Łącką w 37 r. śm., Jana Łąckiego oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo
8.00
+ Anielę Oświt (20 gr)
18.00
+ Jadwigę, Józefa Jeleń oraz zm z CR Jeleń i Bandurskich
Wtorek, 21 listopada 2017
7.00
+ Jana Podgórskiego w 7 r. śm. Cr Podgórskich, Jarków, Księżaków
8.00
+ Anielę Oświt (21 greg. )
18.00
+ Zdzisława Dębskiego w 16 r. śm. Ewę Dębską
Środa, 22 listopada 2017
7.00
+ Marię, Michała Piątków oraz ich rodziców
8.00
+ Anielę Oświt (22 gr)
17.45
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA
Czwartek, 23 listopada 2017
7.00
+ Franciszkę w 33 r. śm., Jana i Marię
8.00
+ Anielę Oświt (23 greg. )
18.00
+Cr Wiśniewskich,Kołakowskich, Olichniuków, Baczewskich, Kalinowskich, Adamów, Ponichterów, Bożenę i Kazimierę
Piątek, 24 listopada 2017
7.00
+ Józefę Maksimczyk
8.00
+ Anielę Oświt (24 gr)
18.00
+ Tadeusza Dudy w 11 r. śm.
Sobota, 25 listopada 2017
7.00
R.
8.00
+ Anielę Oświt (25 gr)
18.00
+ Adama Oleksiewicza – int. Od uczestników pogrzebu

INTENCJE MSZALNE 12.11-18.11.2017

32 Niedziela Zwykła

12 listopad 2017

7.00

+ Anielę Oświt (12gr)

8.30

+ Cr Janiszewskich, Pogorzałów, Janusza Parzycha

10.00

+ Alinę, Stanisława Kobak, Wandę Biele, Dusze w czyścu cierpiące

11.00

+ Marcina, Władysławę, Józefa Jabłońskich

12.30

+ rodziców Janinę, Wacława Boszkiewicz, brata Jerzego,

Cr Świergalskich i Boszkiewicz

18.00

+ Jadwigę, Stanisława Jaworskich

Poniedziałek, 13 listopada 2017 e

7.00

+ Wiktorię Podgórską w 24 r. Cr Podgórskich, Jarków, Księżaków

8.00

+ Anielę Oświt (13gr)

18.00

+ Klementynę, Helenę, Adama, Stanisława Łąckich oraz zm. z ich rodzin

Wtorek, 14 listopada 2017

7.00

+ Bolesława Melańczuk w 2 r. śm.

8.00

+ Anielę Oświt (14 greg. )

18.00

R. M.

Środa, 15 listopada 2017

7.00

+ Jadwigę Nosal w 5 r. śm.

8.00

+ Jana Kowalkowskiego, Mariannę, Franciszka Mielnickich

+ Anielę Oświt (15gr)

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek, 16 listopada 2017

7.00

+ Anielę Oświt (16 greg. )

8.00

R.

18.00

R.

Piątek, 17 listopada 2017

7.00

+ Anielę Oświt (17 gr)

8.00

+ Eugenię Kurpik w 18 r. śm., Hieronima Kurpik, Andrzeja i Piotra Kotusa

18.00

+ Zdzisława Leszcyńskiego w 10 r. śm. Irenę Brejnak w 25 r. śm.

Sobota, 18 listopada 2017

7.00

+ Stanisława, Stanisławę, Andrzeja Bazyl, Zofię Sadowską

8.00

+ Anielę Oświt (18)

18.00

Henryka Kellera w 8 r. śm, CR Kellerów

INTENCJE MSZALNE 05.11-11.11.2017

31 Niedziela Zwykła, 5 listopad 2017

7.00

+ Karola Stanaszka

8.30

+ Adama Strzelczyka w 14 r. śm., Stanisława Szarejko w 5 r. śm., rodziców Leokadię i Stanisława, Amelię i Kazimierza

10.00

+ Dziadków Salomeę i Piotra Świstaków, Franciszka, Zofię, Stanisławę Gwiazdowiczów, Teściów Mariannę, Kacpra Oleksiaków, Władysława Oleksiaka

11.00

+ Witolda Racino w 7 r. śm

12.30

+ Anielę Oświt (5gr)

18.00

+ Sylwestra Szeląga w 7 r. śm. Marię, Bronisława, Ryszarda, Leszka Popiel, Genowefę, Stanisława Szeląg

 

Poniedziałek, 6 listopada 2017 e

7.00

+ Cr Błażewiczów i Dąbrowskich, Reginę, Wiesławę, Henryka Dąbrowskich, Jadwigę, Stanisława Błażewicz

8.00

+ Anielę Oświt (6gr)

18.00

+ Wandę Błaszkiewicz 25 r. śm. Edwarda Błaszkiewicza w 30 r. śm. Cr Błaszkiewiczów.

 

Wtorek, 7 listopada 2017

7.00

+ Janinę, Piotra Wasilewskich, Dziadków Rybaków i Wasilewskich, Kazimierę Kąkol

8.00

+ Anielę Oświt (7 greg. )

18.00

+ Danutę Puchałę

 

Środa, 8 listopada 2017

7.00

+ Anielę Oświt (8 gr)

8.00

+ Stanisławę, Henryka Piekut

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

Czwartek, 9 listopada 2017

7.00

+ Anielę Oświt (9 greg. )

8.00

+ Mariannę, Janusza Malenta, Wacława Oleszczuka, Cr Końków, Malentów, Mateńków, Oleszczuków

18.00

+Mariana Gepert

 

Piątek, 10 listopada 2017

7.00

+ Barbarę Zarzycką w 4 r. śm.

8.00

Św. Michał Archanioła

+ Anielę Oświt (10 gr)

18.00

+ Irenę, Aleksandra Dełbakowskich, CR Dełbakowskich, Hannę i Pawła Czarneckich, Cr Czarneckich

 

Sobota, 11 listopada 2017

7.00

+ Anielę Oświt (11gr)

8.00

Rez.

18.00

W int. ks. Marcina

INTENCJE MSZALNE 29.10-04.10.2017

Niedziela 29 Październik
7.00 + Stanisława, Aleksandrę, Wincentego Wąsików, Aleksandra, Helenę Kaze, Reginę Jaworską
8.30 Dz-błag. W 5 r. ślubu Eweliny i Łukasza z prośbą o potrzebne łaski i Boże błog. Dla jubilatów oraz w podziękowaniu za szczęśliwe narodzenie syna Wojtusia.
10.00 + Cr Szatkowskich, Helenę, Zdzisława, Ryszarda, Stanisława Siwek
11.00 + Tadeusza Cieślaka, rodziców Juliannę i Józefa, Władysławę i Bronisława
12.30 + Andrzeja Kozłowskiego (29 gr)
18.00 + Zdzisława Skarżyńskiego w 17. r. śm. CR Skarżyńskich i Wąsowskich

Poniedziałek 30 Październik
7.00

8.00 + Andrzeja w 23 r. śm i Janinę Osipiuk
12.00 Pogrzeb + Adam Olesiewicz
18.00 + Andrzeja Kozłowskiego (30 gr)

Wtorek 31 Październik
7.00 + Stanisława, Bronisława, Amelię, Kazimierza Szarejko
8.00 + Marię, Stanisława, Rysia Radkowskich, Henrykę, Stanisława, Jerzego, Andrzejka Czerbniak
18.00 + Irenę Duda w 11 r. śm.

1 Listopad
7.00 + Adama Paszwińskiego
8.30 + Barbarę oraz zm. z Cr. Stawskich, Bonczków, Winszów i Wierzchowskich
10.00 + Rodziców Helenę i Franciszka Świstaków, męża Henryka Oleksiaka, dziadków Salomeę i Piotra Świstaków
11.00

12.30 + Anielę Oświt (1 gr)
17.00 Nieszpory za zmarłych
18.00

2 Listopad
7.00 + Irenę w 6 r. śm. Zygmunta w 8 r. śm. Cr. Wieczorków i Gray
8.00 + Sylwię Borowiecką
9.00 Msza Sw. I procesja z modlitwą wypominkową za zmarłych
18.00 + Anielę Oświt (2 gr)

3 Listopad
7.00 Anielę Oświt (3 gr)
8.00 ŻR
18.00

4 listopad
7.00 + Anielę Oświt (4gr)
8.00 + Karola Grabowskiego, Stanisławę , Jana Janiak, Walentego Jasińskiego, Mariannę i Mariana Zwolskich, Urszulę, Władysława Lipczyńskich
18.00 + Tadeusza Stańczaka oraz jego rodziców Czesławę i Władysława Stańczak

INTENCJE MSZALNE 15-22.10.2017

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

15 PAŹDZIERNIKA 2017

 

7.00       + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (15 greg. )

8.30       Dziękczynna w 20 r. ślubu dla p. Barbary i Adama KRAWCZYK, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym

10.00     + Bolesława PARZYSZKA w 27 r. śmierci, Mariannę i Kazimierza GUBA

11.00     + Stanisławę SCECEWICZ (44 r. śm.), męża Lucjana oraz Stanisława GŁUSZCZA

11.00     O łaskę powrotu do zdrowia dla Dawida OLEŚKIEWICZA

12.30     + Mirosława PULKOWSKIEGO w 4 r. śm., rodziców: Stefanię i Szczepana PULKOWSKICH, Stanisławę i Feliksa BEDNARCZYKÓW

18.00     + Lecha (7 rocz. śmierci) i Krystynę  (4 rocz. śmierci) MĄCZYŃSKICH

 

PONIEDZIAŁEK, 16 PAŹDZIERNIKA 2017

ŚW.JADWIGI ŚLĄSKIEJ – WSPOMNIENIE         

 

7.00       + Jadwigę i Stanisława BŁAŻEWICZ, C.R. BŁAŻEWICZÓW, Reginę, Wiesławę, Henryka i C.R. DĄBROWSKICH

8.00       + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (16 greg. )

18.00     Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsza opiekę dla Barbary

 

WTOREK, 17 PAŹDZIERNIKA 2017

 

7.00       + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (17 greg. )

8.00       + Mirosława BAJKOWSKIEGO (2 r. śm.) i Danuty BAJKOWSKIEJ (3 r. śm.)

18.00     + Mariolę (5 rocz. śm.) i Kazimierza SZERSTOBITOW

ŚRODA, 18 PAŹDZIERNIKA 2017

ŚW.ŁUKASZA, EWANGELISTY – ŚWIĘTO                        

 

7.00       + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (18 greg. )

8.00      + Helenę, Józefa, Waldemara, Barnabę ZBROSZCZYK, Jana GLIŃSKIEGO

17.45     NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

CZWARTEK, 19 PAŹDZIERNIKA 2017

 

7.00       + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (19 greg.)

8.00       + Piotra DOPIERALSKIEGO, Walerię, Bolesława JANKOWSKICH, Janinę, Franciszka WODZIŃSKICH, Alfreda SŁUPECKIEGO

18.00     + Zygmunta GRYNAGIEL (15 r. śm), Halinę GRYNAGIEL

 

PIĄTEK, 20  PAŹDZIERNIKA 2017

ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA – WSPOMNIENIE         

 

7.00       + Irenę (6 r. śm), Zygmunta (8 r śm.), C.R. WIECZORKÓW i GRAY

8.00       + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (20 greg. )

18.00     Dziękczynna i o Boże Błogosławieństwo w 10 r. ślubu państwa Grzegorza i Wioletty NAPIERALSKICH oraz ich dzieci

 

SOBOTA, 21 PAŹDZIERNIKA 2017

BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ, PREZBITERA – WSPOMNIENIE          

 

7.00     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo , Dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Alicji KARPIŃSKIEJ

8.00       + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (21 greg. )

17.00     ŚLUB: Justyna KUNICKA – Bartosz ŁADNO

18.00     + Irenę i Stefana SŁUPKÓW, Tadeusza KONDRACKIEGO

18.00     O zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Loretańskiej dla Aliny, Zbigniewa, Katarzyny, Macieja i małego Jasia

 

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

22 PAŹDZIERNIKA 2017

 

7.00       + Juliana ŁEPTUCH

8.30       rezerwacja

10.00     + Zofię i Aleksandra KAMIŃSKICH, Stanisławę i Stanisława UCHMAN

11.00     + Bronisławę i Władysława JÓŹWIAKÓW

12.30     rezerwacja

CHRZEST:1. Leon KOWALCZYK

  1. Antoni Jan GIŻYŃSKI
  2. Oliwia GÓJSKA

18.00     + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (22 greg. )

INTENCJE MSZALNE 08-15.10.2017

27 NIEDZIELA ZWYKŁA – DZIEŃ PAPIESKI, 8 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Mariannę i Janusza MALENTA, Wacława OLESZCZUKA, C.R. KOŃKÓW, MALENTÓW, MATEŃKÓW i OLESZCZUKÓW

8.30   + C.R. STRZAŁKOWSKICH, STACHEWICZÓW i WROŃSKICH

10.00 + Adama METELSKIEGO (3 r. śmierci), C.R. SKŁADANKÓW i METELSKICH

11.00 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa i Łucji w 6 r. ślubu, o obfitość Darów Ducha Św. i szczęście rodzinne na dalsze lata życia.

11.00 + Jana WITUKIEWICZA w 29 r. śmierci

12.30 + Kazimierę oraz Henryka ZIĘTAR

12.30 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (8 greg. )

Chrzest: 1. Barbara CIUBA

  1. Alex DUBIŃSKI
  2. Emil KOWALCZYK
  3. Helena SUK
  4. Zuzanna WITKOWSKA

18.00 + Stanisława (33 r. śmierci), Jana, Jadwigę, Aleksandrę STAŃCZUK

 

PONIEDZIAŁEK, 9 PAŹDZIERNIKA 2017, BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA, BISKUPA – WSPOMNIENIE       

7.00   + Stefanię, Piotra, Jana, C.R.ZGADZAJSKICH, Zygmunta i C.R. ROGALSKICH

8.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (9 greg. )

18.00 + Jana, Alicję (10 r. śm.), Janusza MALINOWSKICH, Antoniego KAFAROWSKIEGO i C.R.

 

WTOREK, 10 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Rafała-Marka GEPERT

8.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (10 greg. )

18.00 W intencjach Rodziny Radia Maryja

ŚRODA, 11 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (11 greg. )

8.00  O zdrowie i potrzebne łaski do spokojnego i szczęśliwego życia dla rodzin SZCZYPÓW i JANKOWSKICH

11.00 POGRZEB: + Genowefa OLKOWSKA

17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

CZWARTEK, 12 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Franciszka ŁĄCKIEGO (73 r. śm.), Annę Łącką, ich zmarłych rodziców i rodzeństwo oraz poległych w Powstaniu Warszawskim

8.00   + Stanisława (27 r. śm.), C.R. SUCHODOLSKICH i JĘDRZEJCZAKÓW

18.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (12 greg. )

 

PIĄTEK, 13 PAŹDZIERNIKA 2017, BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, PREZBITERA – WSPOMNIENIE       

7.00   + Ryszarda

8.00   Za uczestników wycieczki na Chorwację, o potrzebne łaski i Boże błog.

18.00 + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (13 greg. )

 

SOBOTA, 14 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (14 greg. )

8.00   Ku czci Św. Michała Archanioła w int. czcicieli, duszpasterzy, parafian

10.00 Chrzest: Igor JURKIEWICZ

18.00 + Jadwigę i Józefa JELEŃ, C.R. JELEŃ i BANDURSKICH

 

28 NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00   + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (15 greg. )

8.30   Dziękczynna w 20 r. ślubu dla p. Barbary i Adama KRAWCZYK, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym

10.00 + Bolesława PARZYSZKA w 27 r. śmierci, Mariannę i Kazimierza GUBA

11.00 + Stanisławę SCECEWICZ (44 r. śm.), męża Lucjana oraz Stanisława GŁUSZCZA

12.30 + Mirosława PULKOWSKIEGO w 4 r. śm., rodziców: Stefanię i Szczepana PULKOWSKICH, Stanisławę i Feliksa BEDNARCZYKÓW

18.00 rezerwacja

INTENCJE MSZALNE 01-07 .10.2017

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

1 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (1 greg. )

8.30    + Ludwikę NOWAKOWSKĄ (41 rocz. śmierci), męża Stanisława JAGLAKA, Jana NOWAKOWSKIEGO,

10.00  + Andrzeja CACKO (3 rocz. śm.) Aleksandra, Irenę i Feliksę

11.00  + Marię i Konstantego SUWALSKICH

12.30  + Teresę i Arkadiusza DOMAŃSKICH, ich rodziców i rodzeństwo, Adama BODZIUCHA

Chrzest:

  1. Barbara CIUBA
  2. Dawid SMARDZEWSKI
  3. Jerzy Józef TARŁOWSKI

18.00  + Krystynę DOBRODZIEJ (7 rocznica śmierci)

 

PONIEDZIAŁEK, 2 PAŹDZIERNIKA 2017

ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW – WSPOMNIENIE  

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (2 greg. )

8.00    + zmarłych oddanych pod opiekę św. Michała Archanioła

18.00  + Jana-Pawła GEPERT

 

WTOREK, 3 PAŹDZIERNIKA 2017

7.00    + Józefa PARIASZEWSKIEGO

8.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (3 greg. )

11.00  POGRZEB: + Włodzimierz Stanisław PASZKIEWICZ

18.00  + Barbarę POKRYWIŃSKĄ

 

ŚRODA, 4 PAŹDZIERNIKA 2017

ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU – WSPOMNIENIE 

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (4 greg. )

8.00   + Reginę ŁAWECKĄ z d. BOSEK w 40 dni po śmierci

17.45  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

CZWARTEK, 5 PAŹDZIERNIKA 2017

ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, ZAKONNICY – WSPOMNIENIE    

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (5 greg. )

8.00    + Bogdę KRAWCZYK w 1 rocznicę śmierci

18.00  +Jana ŻACHA  (1 rocz. śm.), rodziców Zofię i Franciszka WINCZ, siostrę Romualdę, Dorotę i Władysława ZĘBALA,

teściów Helenę i Ignacego ŻACH

 

PIĄTEK, 6 PAŹDZIERNIKA 2017

I PIĄTEK MIESIĄCA;  ŚW.BRUNONA, PREZBITERA – WSPOMNIENIE 

7.00    + Wincentego SADEK (16 rocz. śmierci)

8.00    Za żyjących i zmarłych Członków Żywego Różańca  i Legionu Maryi.

18.00  + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (6 greg. )

 

SOBOTA, 7 PAŹDZIERNIKA 2017

NMP RÓŻAŃCOWEJ- WSPOMNIENIE   

7.00    + Andrzeja KOZŁOWSKIEGO (7 greg. )

8.00    + Jana KOWALKOWSKIEGO, Mariannę i Franciszka MIELNICKICH

16.00  ŚLUB: Arkadiusz SAR – Katarzyna KOWALCZYK oraz chrzest: Natalia SAR

18.00  +Zofię i Stefana PASZKOWSKICH, C.R. PASZKOWSKICH

INTENCJE MSZALNE 24 – 30 WRZESIEŃ 2017

25 Niedziela Zwykła, 24 wrzesień 2017
7.00   + Beatę WÓJTOWICZ w 2 r. śm.
8.30   + Adama, Stefana, Jolantę JASIEŃCZUK, Ewę, Tadeusza MURAWSKICH, Helenę, Justyna i Zbigniewa BORKOWSKICH
10.00 + Czesławę i Józefa KRAWCZYKÓW, Mariannę i Stanisława BRZÓSKA
11.00  + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 24
12.30  + Pawła w 5 r. śm., Genowefę, Wiktora, Janusza JASIŃSKICH, Anielę, Jana, Stanisławę, Piotra ZIELIŃSKICH, Tomasza KWAS
18.00 + Jana, Mariannę, Zdzisława, Tadeusza, Annę, Helenę, Andrzeja, Aleksandrę, Leopolda, Jana

Poniedziałek, 25 wrzesień 2017, bł. Władysława z Gielniowa – wspomnienie
7.00 + Cr. DĄBROWSKICH i BŁAŻEWICZÓW, Reginę, Wiesławę, Henryka DĄBROWSKICH, Jadwigę i Stanisława BŁAŻEWICZÓW
8.00 + BEATĘ WÓJTOWICZ w 2 r. śm.
18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 25

Wtorek  26 wrzesień 2017, św. Kosmy i Damiana męczenników – wspomnienie
7.00 + Mariana FRANCZAKA w 15 r. śm. Dariusza FRANCZAKA w 1r. śm. zm. z cr. FRANCZAKÓW i WOLIŃSKICH
8.00 Wolna
18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 26

Środa 27 wrzesień 2017, św. Wincentego a Paulo – wspomnienie
7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 27
8.00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Heleny CZERWIECKIEJ
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek  28 wrzesień 2017, św. Wacława męczennika – wspomnienie
7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 28
8.00 + Wacława MŁYNARCZYKA  z racji imienin
18.00 + Janinę i Edmunda BIRECKICH oraz ich zmarłych rodziców

Piątek  29 wrzesień 2017,  św. archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – święto
7.00 + Urszulę KOWALSKĄ w 9 r. śm. i zm. z Cr. DĄBROWSKICH
8.00 Ku czci Św.  Michała Archanioła w intencji czcicieli, duszpasterzy i parafian
18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 29

Sobota 30 wrzesień 2017, św. Hieronima – wspomnienie
7.00 + Kamila MOSTOWSKIEGO w 3 r. śm.
8.00 O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Ewy na drodze do zjednoczenia z Panem Bogiem
18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 30

INTENCJE MSZALNE, 17-23 WRZESIEŃ 2017

24 Niedziela Zwykła, 17 wrzesień 2017

7.00 + Stanisława GWIAZDĘ, Franciszkę i Stanisława JAROCKICH

8.30 + O pokój duszy i łaskę nieba dla małżonków Ireny i Franciszka w rocznicę ich śmierci oraz o łaskę życia wiecznego dla zmarłych z rodz. SAWICKICH i ZIĘTARÓW

10.00 + Ignacego WIŚNIEWSKIEGO w 18 r. śm. oraz za rodziców Edwarda i Stefanię OLKOWSKICH

11.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 17

12.30 + Zygmunta TRZASKA w 12 r. śm.

18.00 + Leszka BREJNAKA w 9 r. śm. jego rodziców i teściów oraz Marię i Lucjana DMOWSKICH; Jacka SZOZDĘ

 

Poniedziałek, 18 wrzesień 2017, św. Stanisława Kostki patrona Polski – święto

7.00 +Mieczysława CZACHOWICZA w 11 r. śm. Władysława, Aleksandrę, Kazimierza, Zofię, Andrzeja GETKÓW oraz Ryszarda BEDNARSKIEGO

8.00 + Stefanię, Mariana, Włodzimierza, Andrzeja SADKOWSKICH, Mariannę, Stanisława i Adama DĄDALSKICH

18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 18

 

Wtorek, 19 wrzesień 2017

7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 19

8.00 + córkę Grażynę DZIERŻYŃSKĄ w 5 r. śm., rodziców Jana i Marię BIERNAT

18.00 + Jadwigę, Józefa JELEŃ, zm. z rodz. JELEŃ i BANDURSKICH

 

Środa, 20 wrzesień 2017, św. Andrzeja Kim Teagon i towarzyszy – wspomnienie

7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 20

8.00 + Stanisława KACZMARCZYKA w 14 r. śm., Anielę i Jana KACZMARCZYKÓW

17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

 

Czwartek 21 wrzesień 2017, św. Mateusza apostoła i ewangelisty – święto

7.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 21

8.00: 1. + rodziców i rodzeństwo 2. + Dyrektora 50 LO im. Ruy Barbosy Andrzeja Dubielaka

18.00 + Czesława RACZKOWSKIEGO w 39 r. śm., za rodziców RACZKOWSKICH i NAWROCKICH, za rodzeństwo oraz ks. Zygmunta NAWROCKIEGO

 

Piątek, 22 wrzesień 2017

7.00 Intencja dziękczynna z racji 45 rocznicy urodzin Moniki JĘDRUSIAK z prośbą o dalsze błog. Boże i potrzebne łaski

8.00 + Marię w 33 r. śm., Pawła, Wojciecha i Annę KOKOT

18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 22

 

Sobota 23 wrzesień 2017, św. o. Pio z Pietrelciny– wspomnienie

7.00 + Mieczysława SZCZEŚNIAKA w 17 r. śm., Alicję i Stefana SKŁODOWSKICH, Rozalię i Bolesława BORYCHOWSKICH

8.00 O Boże błog. dla Moniki i Marcina DRĄGOWSKICH w 12 r. ślubu oraz ich dzieci Martyny w 10 r. ur. i Michała w 6 r. ur.

16.00 Msza ślubna: Agnieszka PŁATEK – Paweł KATYL

17.00 Msza ślubna: Paulina GOŁASIEWICZ – Dominik ADAMUS

18.00 + Alicję KOŁOSOWSKĄ – gregoriańska 23

 

INTENCJE MSZALNE, 10-16 WRZESIEŃ 2017