intencje mszalne 23-29.09.2018

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23 września 2018

7.00

+ Antoniego Knurka w 2 r. śm.

8.30

+ Beatę Wójtowicz w 3 r. śm.

10.00

+ Barbarę, Henryka Olędzkich oraz ich rodziców

11.00

– Dziękczynna za dar życia oraz o Boże błog., opiekę MB i prowadzenie Krystiana z okazji urodzin

12.30

+ Mariana Gorczycę w 6 r. śm., Marię w 2 r. śm.  i Jerzego Pierzynowskich

18.00

+ Jacka Czub w 6 r. śm. Jana w 18 r. śm., Amelię i Jerzego Kordowskich

Poniedziałek  24 września 2018

7.00

+ Feliksę, Rudolfa Borkowskich

8.00

– o potrzebne łaski, opiekę MB Loretańskiej i Boze błog. dla Aleksandry i Łukasza w 6 r. śm.

18.00

+ Małgorzatę Bigos w 6 r. śm.

Wtorek 25 września 2018

7.00

+ Bronisława, Anielę Sacharczuków, Zofię Filipiuk, Jadwigę Wasiuk

8.00

+ Mieczysława Szcześniaka w 18 r. śm, Alicję, Stefana Skłodowskich, Rozalię, Bolesława Borychowskich

18.00

– o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla Michała

Środa 26 września 2018

7.00

– Dziękczynna za dar potomstwa z prośbą o zdrowie

i szczęśliwe rozwiązanie

8.00

+ Mariana Franczaka w 16 r. śm., CR Franczaków i Wolińskich

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek  27 września 2018

7.00

8.00

+ Kamila Mostowskiego w 4 r. śm.

18.00

r.

Piątek 28 września 2018

7.00

8.30

+ Tadeusza Zbrzeżnego w 3 r. śm.

18.00

+ Janinę w 25 r. śm. i Edmunda Bireckich oraz ich rodziców

Sobota 29 września 2018

7.00

– Dziękczynna za dar życia oraz o Boże błog., opiekę MB dla Łucji z okazji 3 r. urodzin

8.00

+ Wacława Młynarczyka m jego rodziców i teściów

18.00

+ Urszulę Kowalską, zm. z CR Dąbrowskich

– Św. Michał Archanioł

intencje mszalne 16-22.09.2018

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 września 2018

7.00

+ Stanisława Gwiazdę, Franciszkę, Stanisława Jarockich

8.30

+ Jadwigę, Stefana Sykutów, Jadwigę, Michała Wojtysiaków

10.00

+ Stefanię Sobieszczańską

11.00

– Dziękczynna za dar życia oraz o Boże błog., opiekę MB i prowadzenie Cypriana z okazji urodzin

– Dziękczynna w 50 r. ślubu Barbary i Ryszarda Bielińskich, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opike MB Loretańskiej dla jubilatów

12.30

+ Stanisława w 34 r. śm., Aleksandrę, Jana, Janinę Stańczuk

18.00

+ Jana, Mariannę, Zdzisława, Tadeusza, Annę, Helenę, Andrzeja, Aleksandrę, Leopolda, Jana

 Poniedziałek, 17 września 2018

7.00

+ Tomasza Oporek w 2 r. śm.

8.00

– o potrzebne łaski, opiekę MB Loretańskiej i powrót do zdrowia dla Agaty

18.00

+ Wandę, Bogumiłę Kozłowską w 3 r. śm

+ Teresę Helenę Zaręba

Wtorek, 18 września 2018

7.00

– Dziękczynna w dniu urodzin Jadwigii z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

8.00

18.00

+ Leszka Brejnaka w 10 r. śm., za jego rodziców i teściów oraz Marię i Lucjana Dmowskich, Jacka Szozdę

– o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla Kajetana z racji 11 r. urodzin

– Bierzmowanie

Środa, 19 września 2018

7.00

8.00

+ Mieczysława Czachowicza w 18 r. śm. Władysława, Aleksandra, Kazimierza, Zofię, Andrzeja Getka, Ryszarda Bednarskiego

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek, 20 września 2018

7.00

8.00

+ Tomasza Oporka w 2 r. śm.

18.00

+ Czesława Raczkowskiego w 39 r. śm., rodziców Raczkowskich, Nawrockich, rodzeństwo oraz ks. Zygmunta Nawrockiego

Piątek, 21 września 2018

7.00

8.30

110 Liceum Ruy Barbosy

18.00

+ Zygmunta Trzaska w 13 r. śm.

Sobota, 22 września 2018

7.00

+ Wandę Kowalską, Halinę Pujszo, Stefanię Kruszewską

8.00

18.00

+ Marię kokot w 34 r. śm. Pawła, Wojciecha, Annę Kokot

intencje mszalne 2.09-08.09.2018

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 września 2018

7.00

+ Mariannę, Janusza Malenty, Wacława Oleszczuka, CR Końków, Malentów, Mateńków i Oleszczuków

8.30

+ Za rodziców Annę  w 20 r. śm. i Stefana w 29 r. śm. Choromańskich

+ Zbigniewa Bolka (2 GR)

10.00

– Dziękczynna za dotychczasową opiekę z prośbą o dalsze potrzebne łaski  i Boże błog. dla Stefanii z okazji urodzin i imienin

11.00

+ Bogdana Koncewicz w 3 r. śm.

+ Wojciecha, Bolesława, Jana CR Woźniaków

Antoniego, Marię, Józefa, Władysława CR Radzikowskich

Wiktorię, Jóefa CR Szymczaków

12.30

+ Alicję Skoczylas

18.00

+ Stefana Tarnowskiego w 23 r. śm., CR Tarnowskich i Kęsików

Poniedziałek  3 września 2018

7.00

+ Teresę Jadwigę Olczak w 1 r. śm

8.00

+ Zbigniewa Bolka (3 GR)

o Dary Ducha Sw. dla uczniów, nauczycieli  i pracowników  Technikum nr 20 w nowym roku szkolnym.

18.00

+ Marka w 9 r. śm., Jana, Janinę Rostek

Wtorek 4 września 2018

7.00

– Dziękczynna za 25 lat pielgrzymowania na Jasną Górę Małgorzaty, z prośbą o Boze głog. I opikę MB

8.00

+ Zbigniewa Bolka (4 GR)

18.00

+ Czesława Simankowicza w 17 r. śm., Helenę, Adama, Jadwigę, Stanisława, Stefanię, Krystynę, Wacława

CR Jaroszów

Środa 5 września 2018

7.00

+ Zbigniewa Bolka (5 GR)

8.00

+ Izabelę w 1 r. śm., Wacława, Adama, Marka Skowron

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY  I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek  6 września 2018

7.00

+ Zbigniewa Bolka (6 GR)

8.00

+ Aleksandrę Sobczak  w 10 r. śm

18.00

+ Stanisława Leszczyńskiego, Tadeusza Miernickiego

+ Jana Śpiewakowskiego w 19 r. śm., CR Śpiewakowskich

Piątek 7 września 2018

7.00

+ Elżbietę w 8 r. śm. Cr Jabłońskich, Szkodzińskich, Sarnackich, Schodowskich

8.00

Żywy Różaniec i Legion Maryi

18.00

+ Zbigniewa Bolka (7 GR)

Sobota 8 września 2018

7.00

+ Zbigniewa Bolka (8 GR)

8.00

Św. Michał Archanioł

18.00

+ Helenę Żydok , za jej rodziców i dziadków

– Dziękczynno-błag. w 60 r. urodzin Barbary z prośbą o Boże błog., opiekę MB dla jubilatki i CR

Read more

intencje mszalne 26.08-01.09.2018

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 26  sierpnia  2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (26 GR)

8.30

+ Wiesława Stańczuk, Aleksandrę, Konstantego Luniewskich, Stanisławę, Stanisława Wójcik

10.00

+ Jana Chałubisa w 2 r. śm. oraz jego rodziców Stefana i Stanisławę

11.00

+ Tadeusza Wietecha w 2 r. śm., Stefanię, Wawrzyńca Wietechów, Franciszkę, Bolesława Kosińskich

+ Jadwigę

12.30

+ Barbarę, Mariannę, Zdzisława Szwarc, Krzysztofa, Kazimierę Cisoń, Helenę, Józefa Giedyk, Stanisława, Kazimierę Puzio, Dymitra, Krystynę Mychajłów

18.00

– o potrzebne łaski, zdrowie dla Antosia i jego CRoraz o szczęśliwy poród

Poniedziałek,  27 sierpnia 2018

 

7.00

+ Henrykę Kloch – int. od rodziny Piekarskich

8.00

+ Józefę Maksimczyk (27 GR)

18.00

+ Małgorzatę Czapla w 11 r. śm

Wtorek, 28  sierpnia 2018

 

7.00

+ za zmarłych cierpiących w czyśćcu

8.00

+ Henrykę Kloch – int. od Oazy Dorosłych z naszej parafii

18.00

+ Józefę Maksimczyk (28 GR)

Środa,  29 sierpnia 2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (29GR)

8.00

+ Pawła Jakóbczaka w 13 r. śm

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY  I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek,  30 sierpnia 2018

 

7.00

8.00

– o uwolnienie od działania złego ducha dla Agnieszki i Sandry

18.00

+ Józefę Maksimczyk (30 ost. GR)

Piątek, 31 sierpnia 2018

 

7.00

8.00

+ Andrzeja w 22 r. śm., Piotra Kotus, Eugenię, Hieronima Kurpik

18.00

Sobota, 1 września 2018

 

7.00

+ Zbigniewa Bolka (1 GR)

8.00

+ Stefana Małachowskiego, Franciszkę, Stefana Skowrońskich

18.00

+ Stefana Stępień i CR Stepień, Jana, Janinę Mich

intencje mszalne 19-25.08.2018

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 19  sierpnia  2018

7.00

+ Karola Stanaszka

8.30

+ Danutę Owczarczyk w 14 r. śm. i Leokadię Owczarczyk

w 5 r. śm.

10.00

– o Boże błog., opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. oraz wiarę, Nadzieję i miłość dla dzieci i wnuczki

11.00

+ Zofię, Bronisława Suchodolskich, Kazimierę, Ryszarda Adamczewskich, Mariannę Szczęsną

12.30

– Dziękczynna w rocznicę ślubu Genowefy i Mirosława z prośbą o potrzebne łaski, opiekę MB Loretańskiej dla jubilatów, dzieci i wnuków

18.00

+ Józefę Maksimczyk (19 GR)

Poniedziałek, 20 sierpnia 2018

7.00

+ Mariana Cudnego

8.00

+ Józefę Maksimczyk (20 GR)

18.00

R.

Wtorek, 21  sierpnia 2018

7.00

+ Józefę Maksimczyk (21 GR)

8.00

+ Teresę Helenę Zaręba

– o łaskę zdrowia dla Juliana

18.00

Józefa Dietrich w 19 r. śm

Środa, 22 sierpnia 2018

7.00

Dziękczynno-błag. w 15  rocznicę ślubu Anny i Wojciecha z prośbą o potrzebne łaski, opiekę MB Loretańskiej dla dzieci i CR

8.00

+ Józefę Maksimczyk (8GR)

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek, 23 sierpnia 2018

7.00

– o Boże błog. i potrzebne łaski, zdrowie, opiekę MB Loretańskiej dla Marianny Rogalskiej w 81 r. urodzin oraz o zdrowie dla syna Andrzeja

8.00

+ Józefę Maksimczyk (23 GR)

18.00

+ Marię Bagieńską w 3 r. śm., Cr Sierzputowskich, Wojtowiczów, Stramol, Szczepaników

Piątek, 24 sierpnia 2018

7.00

+ Józefę Maksimczyk (24 GR)

8.00

+ Annę Teresę Mycka w 5 r. śm.

18.00

+ Józefa Kowalewskiego, Apolonię, Antoniego Michalczyk

Sobota, 25 sierpnia 2018

7.00

+ Józefa Wojtkowskiego w 3 r. śm.

8.00

+ Wojciecha Dąbrowskiego w 11 r. śm., Rodziców, rodzeństwo i teściów

18.00

+ Józefę Maksimczyk (25 GR)

intencje mszalne 12-18.08.2018

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 12  sierpnia  2018

 

7.00

+ Bolesława, Stanisława, Norberta Siwek, Wandę, Bolesława Piotrowskich

8.30

+ Adama, Stefana, Jolantę Jasieńczuk, Ewę, Tadeusza, Murawskich, Helenę, Justyna(m), Zbyszka Borkowskich

10.00

+ Sławomira Kominek w  4 r. śm. oraz jego dziadków z obu stron

11.00

+ Amelię, Ludwika Dzieciniak

+ Helenę Rzeszotarską

12.30

+ Piotra, Mariannę, Adama Kamińskich

18.00

+ Józefę Maksimczyk (12 GR)

Poniedziałek, 13 sierpnia 2018

 

7.00

+ Izabelę Sokołowską

8.00

+ Józefę Maksimczyk (13 GR)

18.00

+ Annę Szczepańską

Wtorek, 14 sierpnia 2018

 

7.00

+ Annę Łącką w 61 r. śm., Franciszka Łąckiego oraz  zm. ich Rodziców i rodzeństwo

8.00

+ Józefę Maksimczyk (14 GR)

18.00

+ Mariana, Wiktorię, Władysława Kwiatkowskich

Środa 15 sierpnia 2018, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

 

7.00

+ Mariannę, Annę, Stanisława, Ryszarda, Marię Graczyk, Annę, Franciszka, Jezierskich, Sylwestra, Grzegorza, Alojzego, Zdzisławę Machcińskich

8.30

+ Józefę Maksimczyk (8GR)

10.00

Int. Dziękczynna za dotychczasową pomoc i opiekę z prośbą o Boże błog. dla córki Anny w 32 r. urodzin, syna Marcina z rodziną oraz Waldemara  i Marii Rybaków

11.00

+ Janusza, Alicję, Edwarda Hilik, Henryka, Eugenię, Ryszarda, Kazimierza izm. Z CR Wojnickich

12.30

 + Juliana Leptucha w 1 r. śm

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek,  16 sierpnia 2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (16 GR)

8.00

+ Daniela Klepadło, Barbarę Żydok w r. śm.

18.00

+ Stanisława, Irenę, Waldemara Ślusarczyk, Henryka Banasiuka

Piątek, 17 sierpnia 2018

 

7.00

+ Barbarę Laskowską, Teresę Półtoraczyk

8.00

+ Stefana w 35 r. śm. oraz CR Garczewskich i Pucołowskich

18.00

+ Józefę Maksimczyk (17 GR)

Sobota, 18 sierpnia 2018

 

7.00

+ Bolesława Golińskiego i Tadeusza oraz ich rodziny

8.00

+ Józefę Maksimczyk (18 GR)

18.00

+ Helenę, Józefa, Waldemara, Barbarę Zbroszczyk, Jana Glińskiego

intencje mszalne 5-11.08.2018

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 5  sierpnia  2018

 

7.00

+ Mariannę, Janusza Malenty, Wacława Oleszczuka

CR Końków, Malentów,  Mateńków, Oleszczuków

8.30

+ rodziców Teodozję, Romana Ulikowskich,  CR Ulikowskich

10.00

+ Adama Ryży w 2 r. śm.

11.00

+ Andrzeja, Konstancję, Irenę Świeczka, Cr Świeczków

12.30

+ Józefę Maksimczyk (5 GR)

+ Kazimierza Kajetana Pudło w 20 r. śm

18.00

+ Mariannę, Irenę Szcześników oraz ich rodziców, Łucynę Słomczyńską

Poniedziałek,  6 sierpnia 2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (6 GR)

8.00

+ Annę Teresę Mycka

18.00

+ Jerzego Brogosz w 9 r. śm, Stanisława Brogosz i CR Modzelewskich

Wtorek, 7  sierpnia 2018

 

7.00

+ Mieczysława Kucharka  w 12 r. śm.

8.00

+ Józefę Maksimczyk (7 GR)

18.00

+ Matyldę, Stanisława Piaseckich

Środa,  8 sierpnia 2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (8GR)

8.00

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek,  9 sierpnia 2018

 

7.00

+ Krzysztofa Kosiarka – int. od kierownictwa i pracowników Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie

8.00

+ Józefę Maksimczyk (9 GR)

18.00

+ Władysława Lubańskiego w 17 r. śm. , Marka Lubańskiego  w 3 r. śm, Zdzisława Szczurowskiego, CR Ołdaków, Kamińskich

Piątek, 10 sierpnia 2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (10 GR)

8.00

+ Władysława Kozioła CR Koziołó i Tomczaków

18.00

R.

Sobota, 11 sierpnia 2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (11 GR)

8.00

– Św. Michał Archanioł

18.00

+ Zuzannę, Stanisława Sołtysiak

intencje mszalne 29.07-04.08.2018

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 29  lipca 2018

7.00

+ Marcelego i C.R. Kowalskich

8.30

+ Stanisława (m) Koczarę w 4 r. śmierci

10.00

+ Martę, Henryka Filipiak, Kazimierza oraz syna Kazimierza Kamińskich, Mariana, Kazimierza, Zdzisława Stolarskich, Jarosława Miszczyńskiego

11.00

+ rez. p. Borkowska

12.30

+ Wiesławę Bień (29 GR)

Chrzest:
1. Mikołaj Orkisiewicz
2. Kacper Mamaj
3. Katarzyna Łucja Paradowska

18.00

+ Janinę w 28 r.ś., Jana, brata Marka Rostków

Poniedziałek,  30 lipca 2018

 

7.00

+ Leokadię Jędryszek (7 r. śmierci?)

8.00

+ Wiesławę Bień (30 GR)

18.00

+ Danutę Wowk w 4 r. śmierci

Wtorek, 31 lipca 2018

 

7.00

+ Augustyna Łąckiego w 22. r. śmierci, zmarłych rodziców i teściów

8.00

+ Halinę Grynagiel w 6 r. śmierci i Zygmunta Grynagiel

18.00

+ Ignacego Putkowskiego w 5 r. śmierci

Środa,  1 sierpnia 2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (1 GR)

8.00

+ Mariannę Trzcińską w 9 r. śmierci, Józefa, Sebastiana i C.R. Trzcińskich

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwarte,k  2 sierpnia 2018

 

7.00

+ Helenę, Stanisława Sokołowskich

8.00

+ Józefę Maksimczyk (2 GR)

18.00

+ Mariannę Kruszeską w 9 r. śmierci

Piątek, 3 sierpnia 2018

 

7.00

+ Maksymiliana, Zofię Pawlik, C.R. Pawlików i Zgadzajskich

8.00

+ Ż.R.

18.00

1) + Józefę Maksimczyk (3 GR)

2) dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Marii i Tadeusza

Sobota, 4 sierpnia 2018

 

7.00

+ Józefę Maksimczyk (4 GR)

8.00

+ Tadeusza Sośnierza

18.00

+ Marię Duch w 12 r. śmierci i Wacława Ducha

intencje mszalne, 22-28.07.2018

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 22  lipca 2018

7.00 + Stanisława Surowiec w 9 r. śmierci
8.30 + rodziców i brata: Annę, Stefana, Janka Dietrychów, Annę Kurylak, małżonków Salwarowskich, Marię Zygmuntowicz
10.00 1. + Wiesławę Bień (22 GR)

2. + Waldemara Bejma w 1 r. śmierci

11.00 + Stefanię, Stanisławę i Aleksandra Horowaj
12.30 + Ewelinę i Michała Frid

Chrzest:
1. Alan Józefiak
2. Eliza Wieczorek
3. Mikołaj Wojtczak
4. Alicja Kopytowska

18.00 + Jadwigę, Józefa, C.R. Jeleni i Bandurskich

Poniedziałek  23 lipca 2018

 
7.00 + Wiesławę Bień (23 GR)
8.00 + Jacka Jackowskiego w 11 r. śmierci, jego ojca Wiesława w 39 r. śm., C.R. Jackowskich, Janinę, Michała Wierzbów, ich rodziców, Małgorzatę i C.R. Zwierzyńskich
18.00 + Aleksandra Dełbakowskiego w 19 r. śmierci

Wtorek 24 lipca 2018

 
7.00 O łaskę zdrowia dla Agnieszki Krawczyk
8.00 + Wiesławę Bień (24 GR)
18.00 + Bolesława Matuszewskiego w 35 r. śmierci

Środa  25 lipca 2018

 
7.00 1.) + Wiesławę Bień (25 GR)

2.) + Marzenę Zuzannę Krawczyk w 30 dni po śmierci

8.00 + Teresę Helenę Zaręba
17.45 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek  26 lipca 2018

 
7.00 + Wiesławę Bień (26 GR)
8.00 O potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę MB Loretańskiej dla Mirosławy
18.00 + Annę, Antoniego, Andrzeja, Wandę Staszkiewicz
Piątek 27 lipca  2018
 
7.00 + Wiesławę Bień (27 GR)
8.00 + Krzysztofa Tylka
18.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, opiekę MB Loretańskiej i potrzebne łaski dla Roberta w 60 r. urodzin

Sobota 28 lipca  2018

 
7.00 + Rocha Kowalskiego (362 r. śmierci)i wszystkich poległych w bitwie o Warszawę oraz Jerzego Wieteska w 6 r. śmierci
8.00 + Romanę Grudzień w 10 r. śmierci
18.00 + Wiesławę Bień (28 GR)

 

 

intencje mszalne 15.07-21.07.2018

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 15  lipca 2018

7.00

+ Genowefę Starzyk w 18 r. śmierci, Stanisława Łąckiego w 37 r. śmierci, zmarłych rodziców i rodzeństwo

8.30

+ Sebastiana Jabłońskiego w 10 r. śm.

10.00

+ Mariana Żołądka, C.R. Żołądków, Sadoch i Salach

11.00

+ Antoniego Żbikowskiego w 25 r. śm., jego rodziców Kazimierę i Antoniego Żbikowskich

12.30

+ Wiesławę Bień (15 GR)

Chrzest: Wiktor Jan Koncewicz

18.00

+ Włodzimierza Wojcieszuka z racji imienin

Poniedziałek,  16 lipca 2018

 

7.00

+ Andrzeja Leppera (o wieczny pokój i zbawienie)

8.00

+ Wiesławę Bień (16 GR)

18.00

+ C.R. Osowieckich, Gadomskich, Kowalskich i Winterów

Wtorek, 17 lipca 2018

 

7.00

 + Henryka Wardaka i C.R.

8.00

+ Teresę Helenę Zaręba w 30 dni po śmierci

18.00

+ Wiesławę Bień (17 GR)

Środa,  18 lipca 2018

 

7.00

+ Wiesławę Bień (18 GR)

8.00

+ Franciszka Urbanka w 11 r. śm.

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚWIĘTA

Czwartek,  19 lipca 2018

 

7.00

+ Krzysztofa Kosiorka (od kierownictwa i pracowników Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie)

8.30

+ Krystynę i Antoniego Dąbrowskich

18.00

+ Wiesławę Bień (19 GR)

Piątek, 20 lipca  2018

 

7.00

+ Wiesławę Bień (20 GR)

8.00

Dziękczynno – błagalna o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę MB Loretańskiej dla Czesławy (im.)

18.00

+ Czesława Raczkowskiego (im.)

Sobota, 21 lipca  2018

 

7.00

+ Jolantę Wójcicką w 11 r. śm.

8.00

+ Wiesławę Bień (21 GR)

18.00

+ Janusza (12 r. śm.), Genowefę, Wiktora, Pawła Jasińskich, Jana, Anielę, Stanisławę, Piotra Zielińskich, Tomasza Kwas

18.00

+ Waldemara Krasnodębskiego